nexusae0_default_wallpaper1

9 nových tapet z Androidu 4.4 KitKat ke stažení

Google uvedl na trh nejnovější verzi jejich operačního systému Android, a spolu s tím se kromě nových funkcí a vlastností samotného systému nesou i nové designové prvky, z nichž na první pohled nejvýraznější je nový set tapet.

Všechny nové tapety Androidu 4.4 jsou abstraktního charakteru, kromě dvou, které zobrazují přírodu (les u jezera a zasněžené vrcholy hor). Kromě tematického zaměření také tapety odděluje rozlišení – zatímco ty abstraktní jsou v rozlišení 39663966, tak tapety s přírodním motivem mají rozlišení lehce nižší – 39662644. Je to dáno tím, že přírodní tapety jsou původně skutečnými fotografiemi. Samozřejmě nechybí ani fotografie, která skrývá číslo 5, které se váže k telefonu Nexus 5. Všechny tapety v plném rozlišení zabalené do jednoho zip archivu si můžete stáhnot zde, nebo zde.

nexusae0_wallpaper_19nexusae0_wallpaper_50nexusae0_wallpaper_152

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.