adam

ADAM – mobilní aplikace snadno a rychle

Kdo by nechtěl svoji vlastní aplikaci pro chytré mobilní telefony – koneckonců jde o hlavní metodu toho, jak v dnešní době lidé hledají, zpracovávají a konzumují obsah. Vyvinutí takové mobilní aplikace ale může být mnohdy záležitost časově i finančně velmi nákladná, což řeší služba ADAM.

S ADAM nepotřebujete komplexní znalosti programování a mobilních platforem, případně nepotřebujete najímat finančně náročného odborníka – vývojáře. ADAM vám totiž přináší jednoduchou službu, ve které si aplikaci navrhnete a vytvoříte čistě v rámci webového rozhraní, které je vytvořeno takovým způsobem, aby se v něm snadno zorientoval i člověk bez pokročilých odborných znalostí.

Po elementárním nastavení designové podoby aplikace se tedy můžete přesunout k nastavení toho, co vlastně bude hotový výtvor předkládat uživatelům – vašim zákazníkům. Obsah lze snadno importovat z webu, sociálních sítí a případně i z YouTube, či SoundCloudu. Další na řadě jsou potom záložky, které v kontextu ADAM slouží k dělení aplikace po funkční stránce. Pokud ale nemáte představu, jak by vaše aplikace měla být rozdělena, tak nezoufejte – ADAM dokáže vytvořit vhodné záložky automaticky dle toho, na co svoji aplikaci chcete zaměřit.

atelierclub_android atelierclub_ios
– porovnání stejné aplikace na Androidu (vlevo) a iOS (vpravo)

Nad rámec vytváření vzhledu a funkční stránky aplikace si posléze můžete zvolit i z dalších nástrojů, které vám v rámci celého předplaceného balíku ADAM poskytuje. Aplikaci snadno můžete propojit s Facebookem, díky čemuž se obsah z ní může dostat i k lidem, kteří ji nainstalovanou nemají – a to starým dobrým sdílením s přáteli. Uživatelům skrze ADAM můžete přímo také posílat rychlé zprávy a sdělení a pokud budete mít zájem, v rámci celé služby máte možnost i udělat své aplikaci promo kampaň, kterou upoutáte další uživatele.

Pokud ve vás snad je určitá nejistota a strach z využití takovéto služby, tak vězte, že služba ADAM i za relativně krátkou dobu existence už vyprodukovala přes 180 aplikací, které prakticky nerozlišíte od těch „tradičně napsaných” – služba umí pracovat jak s designovými principy Androidu, tak iOS, tudíž na obou platformách aplikace vypadá naprosto přirozeně.

bodytec_android bodytec_ios
– další porovnání stejné aplikace na Androidu (vlevo) a iOS (vpravo)

Jakmile je aplikace hotová, tak už aplikaci pouze potřebujete publikovat na obchodech s aplikacemi, tedy na Google Play pro uživatele Androidu a App Store pro příznivce zařízení s iOS. Celý tento proces za vás také udělá ADAM a na vás je jen to, jak ji svým uživatelům odprezentujete. Celá služba ADAM je vázaná na přívětivou uživatelskou registraci účtu, přes který si posléze tarifně objednáváte kompletní funkční nabídku. K dispozici vám pochopitelně je i technická podpora, se kterou bez problémů vyřešíte jakékoliv nejasnosti.INZERTNÍ SDĚLENÍ