Google Music Sleva

Akce: Google Music předplatné na 3 měsíce za 30 Kč

Google na svém Play Store nabízí širokou škálu muziky napříč mnoha žánry, a to i v podobě neomezeného poslechu za předplatné, které je nyní do pondělí nabízeno na tři měsíce za krásných 33 Kč. Tak neváhejte příliš dlouho a dejte hudební službě od Googlu šanci.

Google Play Music, nebo česky Hudba Play je už na našem trhu dostupná nějaký ten pátek, a jedná se o přímou konkurenci proti obecně asi zavedenějšímu Spotify, či dalším službám zaměřeným na streamování muziky. Cenová hladina většiny těchto služeb se pohybuje okolo 150 Kč, což nyní platí za takový standard měsíčního poplatku za neomezenou muziku. Nabídka knihovny Googlu přitom není nikterak chudá a dá se srovnat s velkými hráči, kteří se na tuto záležitost specializují. Pokud nedisponujete velkým datovým rámcem a rozhodně nejste neustále v dosahu WiFi sítě, tak nezoufejte – aplikace podporuje ukládání jednotlivých skladeb i playlistů přímo do telefonu.

Velká sleva na Google Play Music

Velká sleva na Google Play Music

Podstatnou věcí této krátké novinky však je dočasná nabídka Googlu, kterou se chlubí na domovské stránce Google Play a také v mobilním klientu své hudební služby. Pokud tedy nevyužíváte předplatné hudby od Googlu, nyní je ta nejlepší příležitost dát službě šanci – za bez nadsázky bezkonkurenčních 33 Kč získáte předplatné na legální poslech veškeré muziky, a to až někdy do poloviny června. Nabídka podle všeho trvá pouze do pondělí 16. března. Aplikace služby je dostupná na PC ve webové podobě a potom také na Androidu a iOS v podobě klientské aplikace.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

AppStore odkazINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.