wraithbotne-android-game

Akční RPG Wraithborne založené na Unreal Engine už i na Androidu

Alpha Dog Games vydali nový gameplay trailler na jejich akční RPG titul Wraithborne, který původně vyšel na iOS, následně na herní konzoli Ouya a před pár týdny naskočil i do rozjetého vlaku Androidí platformy jako celku. Co nabízí?

Jak jsme už uvedli v nadpise – Wraithborne je založené na Unreal Engine, což je samo o sobě příslibem velmi zajímavého audiovizuálního zážitku. Po stránce hratelnosti se jedná o standardní hack n‘ slash, které si na nic nehraje a jde především po přímočaré akci. Ve hře postupujete po úrovních, odemykáte si nové schopnosti, vylepšujete si postavu a zkrátka se realizujete ve všech oblíbených RPG aktivitách. Nečekejte však žádný otevřený svět na prozkoumávání, ve Wraithborne jste omezeni na 12 (dle slov autorů) naprosto unikátních úrovní, které se budete snažit pokořit s pomocí akčně založeného soubojového systému.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.