Ubisoft

Android: 4 hry od Ubisoftu ve výrazné slevě

Ubisoft kromě pozice jedné z největší producentských společností v herním byznysu pro konzole a osobní počítače také dlouhodobě figuruje v mobilní oblasti, kam převádí svoje úspěšné značky z „velkých” herních platforem. Assassin’s Creed a Rayman tituly jsou jedny z nich a právě na ně se vztahuje aktuální slevová akce.

Slevy se pohybují v rozmezí 51% až závratných 98% škrtu z původní ceny. Pokud tedy zrovna nemáte co na svém Androidu hrát, tak můžete dát šanci třeba Assassin’s Creed Pirates, či dvěma „běžeckým” hrám s Raymanem, případně Rabbids Big Bang, jež z univerza hrdiny s levitujícím končetinami vychází. Titul z prostředí Assassin’s Creed vás už dle názvu zavede do pirátského prostředí – nepočítejte tedy s klasickou hratelností, jakou poskytují původní hry. Assassin’s Creed Pirates se totiž zaměřuje na námořní bitvy, budování své posádky a další radosti spojené s pirátským životem. To celé v líbivé grafice za necelých 20 Kč.

assassins-creed-pirates

Rayman Jungle Run je původně čistě mobilní hra, jež na smartphonech vzkřísila poněkud zašlou slávu tohoto hrdiny, jež ve své opravdu poslední „velké” hře zářil v roce 2004, a to navíc neopomíjejme skutečnost, že daleko populárnější byl díl ještě starší – Rayman 2: The Great Escape z roku 1999 totiž kritici zařadili do seznamu nejlepších her všech dob. Ale zpátky do současnosti – Rayman Jungle Run je 2D plošinovka, ve které Rayman neustále běží dopředu a vy kontrolujete jen část jeho pohybů tak, aby nenarazil na žádnou překážku, případně aby se rovnou nezabil.

RaymanRunFeat

Jakkoliv jednoduše a nezajímavě to může znít, tak vězte, že oproti spoustě jiných her s podobným námětem to Rayman Jungle Run prostě dělá daleko lépe a dle mého subjektivního názoru jde o nejlepší hru tohoto typu. Rayman Jungle Run si mě získalo skvělou kreslenou grafikou, velice zábavnými a postupně i vcelku obtížnými úrovněmi. Kupte si tedy tuto hru a pokud se vám bude líbit, tak rovnou si dopředu nainstalujte i Rayman Fiesta Run, což je přímé pokračování Jungle Run a také je ve slevě.

Nálepku se slevou také dostala hra Rabbids Big Bang, jež se snaží o vcelku unikátní arkádovou hratelnost, jejíž základní esencí je odpalování na způsob legendární flashové hry Yeti Sports. Jakkoliv tito šílení králíci nejsou příliš oblíbení kvůli částečnému zruinování někdejší slávy Raymana, tak tato hra určitě stojí za vyzkoušení, zvláště když stojí sotva 20 Kč.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.