andy

Andy: hry z Androidu na Windows a Mac OS

Herních titulů na Androidu už je poměrně solidní zásoba a jistě se najdou i takové, které by si někteří lidé chtěli zahrát na velké obrazovce. Pro tyto lidi už existují nějaké možnosti, nicméně pořád je zde prostor pro další varianty – a právě tohoto prostoru využívá Andy.

Samozřejmě z logiky věci Andy neslouží jen pro spouštění her a program můžete využít i pro používání aplikací, např. WhatsApp se může na osobním počítači hodit, a pro Andy to nepředstavuje problém. Kromě toho ale můžete tedy i hrát hry – zajímalo vás vždy, jak by Deus Ex: The Fall vypadalo na velké obrazovce? Teď si to můžete vyzkoušet. Aplikace poskytuje více než jen emulační vrstvu – simuluje kompletní rozhraní Androidu, a to na Windows 7/8, případně na Mac OS.

Andy dále umožňuje používání telefonu se „skutečným” Androidem jako dálkové ovládání, což využijete především při hraní her, které využívají akcelerometr. Nemusíte se však bát, že by hra musela mít zdvojenou instalaci, či cokoliv takového – vše poběží na osobním počítači a telefon poslouží skutečně jen jako jakýsi ovládací terminál. Aplikace a hry do Andy dostanete skrze oficiální Google Play obchod a pokud chcete další informace, tak vás odkážeme na oficiální web tohoto zajímavého emulátoru – Andyroid.net, kde je Andy zdarma ke stažení.

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.