ms_geek

Aplikace pro správné geeky podle Microsoftu

Microsoft dal dohromady seznam aplikací a her, které by se mohly zamlouvat geekům. Nezbývá tedy než se zeptat – jste geek a máte Windows Phone? Pak neváhejte a podívejte, co byste podle Microsoftu v každém případě měli mít na svém zařízení.

Microsoft se rozhodl pro menší propagaci několika aplikací a her, ať už ve snaze udělat promo samotným aplikacím, nebo platformě samotné – nedá se jim upřít, že se s nálepkou platformy bez aplikací snaží rvát, a rvou se statečně. Na seznamu tedy figurují např. hry z univerza Star Wars, a to konkrétně ty s podtituly Commander a Assault Team. A jelikož je to Microsoft, tak samozřejmě nesmí chybět jejich dvorní herní série – Halo: Spartan Assault.

Inu, a tím seznam vyloženě geekovských her/aplikací končí. Dále se v seznamu vyskytuje např. aplikace pro čtení knih Amazon Kindle, aplikace pro „chytré taxi” Uber… a tím to nekončí. Co považujeme za opravdu zvláštní, je označení aplikace obchodní sítě eBay za geekovskou záležitost, ale budiž. Na druhé straně to chápeme třeba u Bing Translatoru, který mimo standardní set jazyků umí překládat i do klingonštiny, kterou musí ovládat každý správný fanoušek Star Treku – a to už je pro změnu zase hodně geekovská záležitost. A vůbec, podívejte se na seznam geekovských aplikací sami a posuďte, naleznete ho zde.

Zdroj: WINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.