things

Aplikace Things dočasně zdarma na iOS v promu přímo od Apple

Výtvor z dílen Cultured Code, který nese název Things, patří k velmi populárním aplikacím pro správu úkolů na jablečné platformě. Things normálně stojí $9.99  na iPhone a $19.99 na iPad, takže dočasné zlevnění na nulu určitě využijte – ušetříte několik set na velice kvalitních aplikacích.

Slevová akce tedy opravdu pojímá jak variantu Things pro iPhone, tak variantu pro iPad, přičemž dohromady vám tedy Apple až do 28. listopadu nabízí aplikaci zaměřenou na produktivitu, jejíž kompletní mobilní balík by vás vyšel na necelých 700 Kč, což rozhodně není zanedbatelná částka. Kromě toho navíc autory toto promo ze strany Applu potěšilo natolik, že dali slevu i na verzi určenou pro počítače Mac, kde aplikace zlevnila o třicet procent na dočasných cca 770 Kč.

Rozhodně se tedy nejedná o levnou záležitost a pokud máte zájem o solidní software se zaměřením na produktivitu, tak neváhejte a instalujte – taková nabídka se určitě nebude v dohledné době opakovat. Sleva verze pro Mac stejně jako u iOS trvá až do 28. listopadu.

Things pro iPhone
Things pro iPad
Things pro Mac

Zdroj: MINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.