maxresdefault

Armored Aces: tanky ve vašem telefonu

Pokud snad máte pocit, že vaše (mobilní) dělo není dost drsné, věnujte zvýšenou pozornost dnešní novince. Na Google Play se totiž poflakuje podařená hříčka, ve které se usadíte za řídící páky železných oblud, kterým z hlavy čouhá dlouhá roura rozsévající smrt do všech směrů. To zní dobře, ne?

Čtenáři s kladným IQ zcela jistě pochopili, že hlavní náplní hry budou tanky. Nebudete s nimi však na rozlehlých bitevních polích eliminovat pasivní nepřátele řízené počítačem, ale vrhnete se rovnou proti živým soupeřům, neboť se hra chlubí písmenky MMO v popisku.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Můžete si vybrat z několika německých tanků a .. jo, a ještě ze stejného počtu amerických a sovětských. Každopádně budete získávat peníze z bitev, vylepšovat vaše současné bestie a kupovat nové. Hra je zpracována po grafické stránce docela slušivě a hratelnost je také pohodová. Hra zatím postrádá pár funkcí, které by zahřály u srdce, to však neubírá na kvalitě titulu, neboť je zdarma a pro lenochy (a lidi dobrého srdce, kteří rádi podpoří vývojáře) jsou přítomny IAP.

Tož, nasaďte si tu vaši tankistickou čapku, kterou jste si kvůli krizi na Ukrajině koupili, usedněte do křesla, vezměte do ruky telefon a hurá bojovat!


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: Jiří Mička, fanatický fanoušek našeho magazínuINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.