asphalt-8-airborne

Asphalt 8: Airborne dorazil!

Z dálky slyšíme burácející motory, nízkoprofilové pneumatiky supersportů hvízdají při smykem projeté zatáčce a když se vozidla objevují na horizontu následovaném dlouhou rovinkou, řidiči stlačí plynový pedál na podlahu a pošlou do sacího potrubí (ne)malou dávku oxidu dusného. Asphalt 8 dorazil sice se zpožděním, každou ztracenou vteřinu je však odhodlán získat zpět!

Herní série Asphalt od studia Gameloft bezpochyby patří mezi nejznámější mobilní závodění. Svůj díl na tom má i stáří celého titulu – brzy tato vytuningovaná auta oslaví 9. narozeniny. Osmý díl bude dobrým dárkem pro věrné fandy. 😉

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Ve hře se můžete dočkat 47 licencovaných vozidel – z toho je 80% zcela nových a v této sérii jste ještě neměli čest prohnat je po městě. Díky novému fyzikálnímu enginu budou vaše auta občas doslova létat a při tom všem uslyšíte parádní zvuky motorů. Hra se může pochlubit až 9 různými lokacemi … aneb z Francie až na poušť! (Pozn.: ne, nemá se jednat o paralelu s válečnými taženími maršála Erwina Rommela)

V kariéře na vás čeká 8 sezón, které dohromady nabídnou 180 závodů. Pokud by vás kariéra snad omrzela, tvůrci si pro vás připravili multiplayer, kde si to můžete rozdat (Pozn. kdo se směje, je chlípník) až v osmi hráčích!

A kolik tato sranda stojí? Momentálně si Asphalt 8:Airborne můžete koupit za pouhých $0.99. Tak hurá nakupovat! 😉


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

[Verze pro Windows Phone 8 by měla přijít během následujících měsíců]INZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.