asphalt

Asphalt Overdrive vyjde už zítra

O Asphalt Overdrive jsme vás už v minulosti informovali, nicméně nyní už máme k dispozici přesné datum vydání, které navíc autoři doplnili líbivým CGI trailerem, který bohužel ze samotného hraní vůbec nic neukazuje.

Asphalt Overdrive je typická hra, ve které nekonečně běžíte dopředu… s autem. Tak tedy pardon, Asphalt Overdrive je hra, ve které pojedete nekonečně dopředu s autem. Od toho se mimo jiné odvíjí i to, že Asphalt Overdrive je pravděpodobně jediná hra ze série (nepočítaje původní Java tituly), která se hraje v režimu na výšku.

Jak už znalejší hráči jistě tuší, tak nový Asphalt se také od standardů herní série liší tím, že v jeho hře není žádné skutečné závodění. Místo toho ve hře budou jakési specifické mise, typicky třeba takové mise, ve kterých budete muset utíkat policejním jednotkám, jež samozřejmě naprosto standardně jezdí ve srovnatelně silných autech. Ty budou spolu s obecným prostředím hry stylizovány do světa, jež se nápadně podobá Vice City ze slavné série GTA.

Na nový Asphalt Overdrive se můžete těšit 25. září a dle všeho vyjde na iOS, Androidu a Windows Phone.

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.