ac_identity

Assassin’s Creed Identity na iOS, Android bude následovat

Assassin’s Creed aplikací a her už na mobilní platformy vyšlo několik, nicméně opravdový titul hodný jména této série dosud chyběl… tedy na Androidu. Na iOS už na Novém Zélandu a v Austrálii vyšla hra této série s podtitulem Identity vyšla a dá se považovat za skutečný mobilní Assassin’s Creed.

Ve hře se totiž dostanete k určité míře otevřeného světa, který budete moci prozkoumávat a ve kterém budete moci provádět klasické assassinské akce a útoky, kterými budete odstraňovat svoje cíle a nepřátele. Přestože tedy jde o hru s mechanikami na úrovni klasické konzolové hry, tak autoři do ní možná lehce nečekaně implementovali i free to play mechaniky.

ac1 ac2 ac3

Ale neházejte flintu do žita, Assassin’s Creed Identity rozhodně vypadá jako titul se solidním technickým zpracováním, hratelností i obsahem. Ten by navíc mohl poskytovat vcelku vysokou znovu-hratelnost, neboť část z něj bude náhodně generovaná. Bude zajímavé pozorovat, jak si autoři poradí s generování relativně velkých misí v trojrozměrném světě… může to dopadnou buď jako katastrofa, nebo to bude naprosto fantastické prodloužení herního zážitku.

Ubisoft přímo na svém Facebooku potvrdil, že přestože hra je přednostně uváděna na iOS, tak paralelně s tímto uvedením se pracuje i na verzi pro operační systém Android.

appstore

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.