samsung

ATIV Camera: Samsung na Windows Phone nabízí vlastní fotoaplikaci

Windows Phone 8.1 už má blízko k uvedení pro běžnou veřejnost a spolu s tím Samsung vypouští novou aplikaci fotoaparátu. Jihokorejský výrobce očividně nechce ponechat všechnu slávu jen Nokii a proto na obchodě seženete aplikaci ATIV Camera.

Ativ Camera je na první dojem velmi dobře vybavená – nabízí samozřejmě automatický režim, ale dále třeba režimy Beauty Face, Best Photo, Best Face, Rich Tone (HDR), Eraser a samozřejmě i noční snímky. Pro práci s videem potom aplikace využívá pokročilejších fotografických funkcí samotné platformy Windows Phone 8.1, takže přináší režimy plynulého pohybu a zpomaleného pohybu. Navíc můžete při natáčení videa pořizovat i statické fotografie.

Oddělení Samsungu stojící za touto aplikací však poněkud předběhlo oddělení, které vydává aktualizace systému pro samotná zařízení, takže byť toho aplikace podle popisu umí hodně, zatím to nelze vyzkoušet, protože žádné zařízení s novými funkcemi ještě neumí pracovat. To by se mělo změnit až s příchodem Windows Phone 8.1, který by v případě Samsungu měly dostat modely ATIV S, ATIV SE a ATIV S Neo. Pokud patříte k majitelům telefonů z řady ATIV a používáte nehotovou verzi Windows Phone 8.1 (určenou pro vývojáře), tak podle ohlasů také narazíte na problémy se stabilitou. V každém případě se tedy vyplatí počkat.

wpstore

Zdroj: WINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.