ics-640x250

AT&T slibuje Android 4.0 update pro dalších 10 zařízení – kousnete si taky?

Americký operátor AT & T zveřejnil seznam zařízení, pro které bude k dispozici aktualizace na Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

AT & T očekává že na Android 4.0 Ice Cream Sandwich přijde v následujících týdnech a měsících pro 10 níže uvedených přístrojů. Stejně jako nedávno společnost Verizon, tak i americký telekomunikační gigant sestavil seznam smartphonů a tabletů, který dostane Ice Cream Sandwich update.

AT & T oznámila, že aktualizace 4.0 je nyní připravena pro HTC Vivid smartphony a uživatelé ji mohou sami nainstalovat manuálně. Z nějakého důvodu, nejsou na zveřejněném seznamu žádné jiné HTC modely včetně Jetstream tabletu (Možná zde sehrála roli nízká prodejnost při úvahách o aktualizaci tohoto tabletu).

I když AT & T nemá stránky zveřejňující aktuální přehled přístrojů s plánovaným Android 4.0 updatem, nyní  je jasné, že by se mělo jednat o následující přístroje:

* LG Nitro
* Motorola ATRIX 2
* Motorola ATRIX 4G
* Pantech roztržení
* Prvek Pantech
* Samsung Captivate Glide
* Poznámka: Samsung Galaxy
* Samsung Galaxy S II
* Samsung Galaxy S II raketově stoupat
* Samsung Galaxy Tab 8.9

Situace kolem Ice Cream Sandwich updatu se vyvíjí každým dnem a tak seznam přístrojů jistě poroste.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Zajímám se o augmentovanou realitu, domény, copywriting, filatelii. Mám rád "nenáviděnej" smažák, nemám rád smažky "na tvrdejch".