Výstřižek

Autorizovaný prodejce značky Ford – AMB Praha

Plánujete pořízení nového vozidla značky Ford, ovšem nevíte, na jakého prodejce se obrátit? Na výběr máte z různých autobazarů i autosalonů. A právě jednou z možných variant je společnost AMB Praha, která je autorizovaným prodejcem značky Ford. Díky tomu vám kromě samotného prodeje zajistí i následný servis.

Na webových stránkách společnosti AMB Praha – fordmania.cz, si můžete vybrat z mnoha modelů tradiční americké značky automobilů. Tato společnost nabízí ojeté vozy Ford, ale i vozidla, která jsou v nové skladové či předváděcí verzi.

Celkem má tento prodejce značky Ford Praha tři pobočky v hlavním městě. Přičemž jedna z nich – autosalon Na Ořechu, je nejmodernějším autosalonem značky Ford v celé České republice.

Vozy jsou k dispozici ihned a za výhodné ceny

Co se týče společnosti AMB Praha, tak ta chce mít co nejspokojenější zákazníky a tím pádem se snaží vyjít vstříc jejich přáním a představám. Jestliže tedy spěcháte na pořízení nového auta, které chcete co nejdříve, tak jsou pro vás určeny skladové vozy Ford, které je možné pořídit za velice výhodné ceny, u nichž samozřejmě nechybí cenové zvýhodnění.

Za výhodnou cenu jsou také nabízeny otestované předváděcí vozy Ford, které budete mít dříve, než u jiných prodejců. A v případě, že nemáte dostatek financí na nový automobil, tak lze pořídit nějaký ojetý, který je však plně prověřený a splňuje nejpřísnější kritéria kvality a spolehlivosti.

Pro všechny typy vozidel je přitom společné to, že je budete mít k dispozici prakticky ihned a oproti mnohým jiným prodejcům i za výhodnější cenu.

Vyberte si vaše nové auto rychle a pohodlně

Navíc díky interaktivní prezentaci www.fordmania.cz, máte možnost vybrat si vozidlo pohodlně z domova. Jednoduchosti přidává také to, že do filtru vyhledávání je možné zadat určité parametry, které jsou pro vás nezbytné, a nabídka možných vozidel se tak omezí přibližně na ty, které by se vám mohly pravděpodobně nejvíce zamlouvat.

Pokud tedy hledáte autorizovaného prodejce značky Ford, který sídlí ideálně v Praze, tak při výběru společnosti AMB Praha rozhodně neprohloupíte. Zaměstnanci jednoho ze tří autoservisů vám také zajisté zodpoví všechny otázky a nejasnosti, jež by vás mohly zajímat.INZERTNÍ SDĚLENÍ