baldurs-gate-enhanced-edition-android

Baldur’s Gate 2: Enhanced Edition pro iPad je venku

Světoznámé RPG Baldur’s Gate je skutečně legendární. Z toho důvodu se také dalo očekávat, že dříve či později přijdou porty pro mobilní zařízení. První díl této hry se tak na iOS hřeje již od podzimu 2012.  Před Vánoci byl do schvalovacího procesu odeslán i díl druhý. Ten nakonec certifikací prošel a my si tak můžeme užít tuto skvělou hru na zařízeních nesoucí jméno iPad.

Hra se oproti originální verzi pochlubí vylepšenou grafickou stránkou a vyladěnějším multiplayerem. Aby příběhu nebylo málo, přítomny jsou i datadisky Throne of Bhaal, Fist of the Fallen, In Defense of the Wild, Unbound, A Shadow’s Life, The Black Pits II: Gladiators of Thay a Gallery of Heroes II. 

Do naší party také přibudou čtyři noví jedinci.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Za Baldur’s Gate 2: Enhanced Edition necháte v App Store 14 euro, což je v přepočtu zhruba 385 Kč! To není sice nejmenší částka, ale za takto plnohodnotný titul se jedná o naprosto přiměřené peníze.

appstore

Zdroj: JQINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.