Battlefield-41

Battlefield 4: Komandér na iPad k dispozici

Battlefield 4, velký hit hit letošního podzimu z moderního válečného prostředí, který si zakládá především na pro sérii již tradičně velmi propracovaném režimu hry více hráčů, nyní dostává slíbenou dodatečnou aplikaci, se kterou budete moci velet online bitvám bez potřeby sezení u herní konzole, či počítače.

V tuto chvíli kontrolu nad virtuálním bojištěm převezmete jen na tabletech od společnosti Apple, ale vývojáři z DICE se nechali slyšet, že verze pro Android na sebe nenechá dlouho čekat. V Battlefield 4 Tablet Commander převezmete kontrolu komandéra tak, jak jej můžete používat i ve „velké“ hře na konzolích a osobních počítačích.

screen480x480 (1)screen480x480screen480x480 (2)

Pokud nejste s Battlefieldem seznámeni, tak vězte, že budete moci rozdávat příkazy jednotkám skutečných hráčů původní hry skrze svůj tablet, konkrétně něco ve smyslu: „Obsaďte pozici A a dejte si pozor, směrem od pozice B se blíží nepřátelská helikoptéra.“ Mimo komandování a výpomoci vojákům vám je třeba umožněno i bombardování mapy, či sesílání mířených raket z dostupné vojenské techniky, jako jsou třeba útočné helikoptéry.

Battlefield 4 Tablet Commander poměrně zásadně mění způsob, jakým se může Battlefield 4 hrát, což má za následek oddělení získávání úrovní komandérů od ostatních hráčů (samotných vojáků na bojišti), místo toho bude váš velitelský výkon srovnáván s komandérem protivníků. Jen pro zopakování – hra je dostupná zdarma na iOS a brzy se dostane i na Android.

appstoreZdroj: JINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.