nový-1

Bavte se i při psaní! S Pages to jde snadno.

Pokud si Pages pořád ještě nejste jisti a stahujete bezplatné verze MS Office atd., tak už to nedělejte, protože je to zbytečné. A kdo si myslí, že nejsou kompatibilní, tak nám věřte, že jsou. A navíc jsou neuvěřitelně jednoduché.

Ano, Pages sice koupíte v App Store za necelých deset dolarů, ale jsou sázka na jistotu. Od té doby, co je mám staženy v iPadu a iPhonu, píšu jen tam (někdy s klávesnicí, jindy bez). Milý Word dostal na zadek a neotevřela jsem ho, ani nepamatuju. Pokud se chystáte napsat nový dokument, máte na výběr ze vzorů životopisů, pozvánek, sylabů, plakátů atd., nebo „čistý papír“.

Nemusíte sem složitě vkládat obrázky, prostě si ten vyvolený jen potvrdíte a můžete s ním šoupat kamkoli se vám zamane, bez jakéhokoli složitého formátování, nastavování obtékání textu a dalších zbytečných kroků. Samozřejmostí je i rámeček vámi vybraného média, slibujeme, že z jeho variant budete taky nadšeni!


Stejně jednoduše si v pár krocích zvolíte barvu textu, velikost a řádkování, včetně jednoho z šedesáti dvou typů písma. Samozřejmostí je možnost vkládání tabulek, grafů, tvarů a jakýchkoli médií, které máte ve vašem iP..(doplňte si dle zařízení, které používáte) k dispozici.

Z Pages můžete odesílat text ve třech různých podobách – jako PDF, doc a nebo jako dokument Pages. Pages vám zkontroluje pravopis, napíše počet slov, můžete dokument poslat mailem, nebo si ho zkopírovat do iTunes či WebDAV a samozřejmě vytisknout pomocí některé z AirPrint od HP.
INZERTNÍ SDĚLENÍ