vozik

Bazar vysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky Semat HB

Není vždy potřeba nakupovat úplně nejnovější manipulační techniku přímo od výrobců, kteří si z pochopitelných důvodů nadsazují ceny takovým způsobem, aby na svých výrobcích co nejvíce vydělali. Přitom ale dokáže úplně stejně dobře posloužit i starší použitá technika, která kromě menší naleštěnosti stále skvěle funguje a plní svůj účel přesně podle představ.

Bazar vysokozdvižných vozíků Semat HB poskytuje přesně ty typy manipulačních strojů a techniky, které potřebujete pro svoje podnikání – nemusíte se u již používané techniky obávat závad a nedostatečně prováděné údržby, bazar vysokozdvižných vozíků Semat HB vám totiž na přání zajišťuje i servis a služby s ním spojené. A jak asi sami tušíte – před samotným prodejem techniky vše ještě důkladně prověří profesionální technik.

Nabídka vysokozdvižných vozíků je pestrá a pokrývá spoustu různých typů použití – zahrnuje vozíky s maximální nosností od 1000 kilogramů až po 4500 kilogramů. Stroje jsou různých značek a co se maximálního zdvihu týče, nabízejí maximální zdvih až 4600 milimetrů. Vozíky obvykle pro svůj pohon využívají diesel či elektřinu, ale můžete se setkat i s pohonem na plyn. V případě pohonu na plyn potom můžete počítat přímo i s technickými kontrolami a revizemi.

Bazar manipulační techniky Semat HB poskytuje komplexní nabídku specifických zařízení od jednoduchých zvedacích strojů až po jednotky čistě přídavného typu – díky těm můžete rozšiřovat funkční nasazení manipulační techniky. K přídavným zařízením se řadí např. vidle, dodatečný hydraulický okruh, sněhové radlice a další. Nabídka je velice pestrá a ať už vyhledáváte cokoliv, tak Bazar manipulační techniky Semat HB vám jistě nabídne vše potřebné. Není potřeba utrácet obrovské peníze za techniku přímo od dodavatelů a výrobců, když ta bazarová poskytuje stejně kvalitní službu.INZERTNÍ SDĚLENÍ