transport-tycoon-logo

Beta oficiálního Transport Tycoonu otevírá přihlášky

Zhruba tři týdny nazpět jsme vás informovali o připravovaném oficiálním převedení hry Transport Tycoon na mobilní zařízení, za kterým stojí samotný Chris Sawyer. Nyní se otevřela možnost přihlásit se do bety chystané konverze legendární hry.

Ve chvíli, kdy původní článek o hře byl napsán, jsme ještě netušili, kdy bude hra vydána a my se tak budeme moci vrhnout na budování vlastní transportní společnosti na svých mobilních zařízeních, ale nyní to vypadá, že vydání hry by nemuselo být otázkou zase tak vzdálené budoucnosti, jelikož Transport Tycoon otevřel možnost přihlásit se k testování beta verze.

Jen ve zkratce shrneme, co by hra měla nabízet – původní hratelnost her ze systému MS-DOS, ovšem s novým uživatelským prostředím, které bude mnohem přívětivější pro dotykové ovládání na displejích. Určitou pojistkou, že hra skutečně ve hratelnosti dostojí svému originálnímu ztvárnění z devadesátých let minulého století, je přítomnost Chrise Sawyera v týmu, který na hře dělá. Sawyer je považován za duchovního otce celého Tycoon žánru a tento nový přírůstek do rodiny se objeví na iOS a Androidu.

Jestli chcete zkusit štěstí s přístupem do beta verze nového Transport Tycoon, tak neváhejte a zajděte na oficiální stránky hry, kde stačí vyplnit e-mail a doufat.

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.