Windows-Phone-to-Get-Opera-Mini-Soon

Beta verze Opery Mini pro Windows Phone je venku!

Týden nazpět jsme psali, že jeden z nejpopulárnějších (a nejlepších) mobilních internetových prohlížečů – Opera Mini – dorazí také na Windows Phone, kde si ho uživatelé doslova vymodlili. A po letech čekání se tak skutečně stalo, takže i majitelé telefonů se systémem od Microsoftu si budou moci vychutnat tento kousek softwaru od norské společnosti.

Aplikace dorazila ještě ve verzi beta, takže lze předpokládat, že se mohou dostavit drobné problémy (s těmi jsem se já osobně zatím nesetkal). V každém případě si prohlížeč zachoval původní design, což je z hlediska nostalgie a sjednocení mezi systémy hezká věc, ale v praxi by bylo mnohem lepší, kdybychom se dočkali „metro“ Opery Mini. To stejné platí i o dlaždici, která bohužel není průhledná, a tak na domovské obrazovce trochu straší.

a866388f-45cc-432b-b743-9b1d3fedf99e

V každém případě však funguje Opera Mini dobře a rozhodně se nemusí stydět za své označení. Rychlostí je srovnatelná s integrovaným Internet Explorerem, některé stránky však vypadají trochu deformovaně. Ať už je situace jakákoli, zaslouží si Opera Mini alespoň pár minut vašeho času – třeba se vám zalíbí, neboť tento prohlížeč rozhodně nepatří do šrotu! 😉 Pochopitelně je i WP verze „malé Opery“ zdarma.

wpstore

appstore


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.