bioshock

BioShock dorazil na iOS!

BioShock, hra, která se ve své době dočkala skutečně dobrých hodnocení a nejeden hráč na tento titul stále s láskou vzpomíná, případně jej ještě stále hraje. A jelikož výkony mobilních zařízení rostou a rostou, není divu, že se pomalu ale jistě začínají na našich mobilních miláčcích objevovat i porty titulů z „dospělých zařízení“. A nyní přišla řada právě na BioShock, který se rozhodl potěšit majitele zařízení se systémem iOS.

Ve hře, jejíž mobilní port neobsahuje DLC a má drobně ořezanou grafickou stránku, se dostanete do role Jacka, přeživšího letecké katastrofy, s nímž zavítáte do podmořského města Rapture. Toto město se mělo stát takovým ideálem, ale situace se poněkud zvrtla a vám tak nezbývá, než se vypořádat s jeho nástrahami. Hra využívá i prvků ze žánru RPG či survival hororů.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Za mobilní BioShock zaplatíte €14, tedy zhruba 390 Kč, což je na poměry App Store poměrně dosti vysoká částka, dostanete za ni však vysoce kvalitní titul, který vám vydrží dlouhé hodiny a konec konců – čtyři stovky stojí relativně levná hra na počítač. :)  Na závěr jen dodám, že vývojáři doporučují pro lepší požitek ze hry gamepad.

appstore

Zdroj: JQINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.