birzzle

Birzzle Fever: nová hra od autorů Fruit Ninja

Halfbrick Studios vydali novou hru zaměřenou na klasický puzzle styl typu Candy Crush s názvem Birzzle Fever. Ta je zajímavá především lehce odlišným přístupem k hraní a minimálně se snaží inspiraci v jiných titulech skrýt.

Halfbrick Studios za sebou mají velice úspěšný titul Fruit Ninja a také vcelku populární Jetpack Joyride. Svoje portfólio nyní rozšiřují o další hru – Birzzle Fever, jež nejdřív v létě vyšla na iOS a nyní už dorazila i na platformu od Googlu. Samotný koncept se od konvenčního posouvání a dávání kombinací dohromady ořezal na pouhé klikání na kombinace minimálně tří políček, resp. ptáků.

Stylizace hry dává jasně najevo, že jde o nefalšovaný casual titul, případně titul mířený na mladší publikum, na druhou stranu jednoduchá a zábavná hříčka může přijít vhod komukoliv. Základní hraní se autoři dále snaží oživit systémem sbírání tzv. superptáků a jejich levelováním. To můžete realizovat ve 200 úrovních, jež si Halfbrick při uvedení hry nachystal.

Z hlediska platebního modelu se žádné překvapení nekoná – jde o klasickou free to play záležitost s dodatečnými platbami za bonusy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.