k-bigpic

BlackBerry Messenger se objevil ve WP Store

Pár let nazpět o BlackBerry Messengeru (BBM) kolovaly legendy a při vyslovení tohoto jména nejeden člověk okamžitě nastražil uši, protože „to je ta služba, kde můžeš posílat nekonečno zpráv zadarmo“.  S rostoucí konkurencí – a klesající poptávkou po zařízeních s ostružinou ve znaku – začali ve firmě uvažovat o uvolnění BBM i na ostatní platformy. Úvahy se staly realitou a BBM je v současnosti dostupný také pro Android s iOS a pomalu ale jistě přistává i ve Windows Phone Store.

V dnešní době má BlackBerry Messenger skutečně silnou konkurenci například v podobě WhatsApp či Facebook Messengeru. Důvodem pro použití právě řešení od BBM může být dobře zabezpečená šifrovaná komunikace.

screen_shot_2014-07-07_at_9.09.55_pm_story

Aplikace je ve WP Store sice dostupná, instalace je ovšem umožněna pouze beta testerům. V dohledné době by však mělo být stažení BBM umožněno všem.

wpstore

Zdroj: NWINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.