cod_heroes

Call Of Duty: Heroes – nový, byť nepříliš originální titul ze slavné série

Activision vypustili do světa nový mobilní titul ze série Call Of Duty, který nese podtitul Heroes a v zásadě se příliš nestydí vycházet z principů velice populárního Clash Of Clans – samozřejmě ale se zasazením do známého prostředí moderní, resp. futuristické války (s ohledem na poslední vydaný díl Advanced Warfare).

Call Of Duty: Heroes si na nic zásadního nehraje – jedná se o poměrně standardní strategickou záležitost s budováním základny, tower defense/offense herním stylem a to celé samozřejmě okořeněno sílou značky, pro kterou je hodně ikonická postava nesmrtelného Kapitána Price, jež bojoval ve všech válkách od druhé světové až po smyšlené moderní konflikty. A právě proto podtitul Heroes – v samotné hře se setkáte s ikonickými hrdiny celé série.

Nad rámec klasické hratelnost potom ve hře existuje také levelovací systém, který můžete urychlit za použití mikrotransakcí, jejichž cena se pohybuje od minimálních položek až takřka na dvojnásobné ceny klasické hry pro konzole, inu, proti gustu… Dějově je hra zasazena právě do období posledního Advanced Warfare, ale nepočítejte s nějakým propracovaným dějem, nebo jinak – raději spíše počítejte s tím, že děj ve hře žádný není. To ale nakonec nemusí být na škodu a pokud patříte ke skalními příznivcům Call Of Duty, tak se vám třeba tento free to play titul zavděčí.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

wpstore

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.