Angry_Birds_Star_Wars_II_Free_-_Android_Apps_on_Google_Play

Čekání na Angry Birds Star Wars II je u konce

Před dávnými časy, v předaleké galaxii… žil byl jeden pták, který byl vyvoleným a měl navrátit rovnováhu síle. Ale nedalo mu to a nechal se zlákat transformací na vepřového kyborga.

Již v minulosti jsme vás informovali o chystaném druhém dílu Angry Birds Star Wars, který si jednoduše za název pouze přidal římskou číslici dvojky. Ve shrnutí nás tedy čeká více jak přes 30 hratelných postav, které jsou založené na těch z nejslavnějšího filmového vesmíru. Zahrajeme si tak za ptačí/prasečí ekvivalenty Anakina Skywalkera, Darth Maula, Obi-Wana Kenobiho a mnoha dalších.

Hra se chlubí možností hrát za obě strany všem jistě velmi dobře známého konfliktu z filmů. Můžete tedy na celý děj nahlížet ze světlé ptačí strany síly, nebo taky pohledem temných záporáků, v podání stoupenců temné vepřové strany síly.

Hra je v základní podobě zdarma a v případě zájmu si můžete za $0.99 (cca 20 Kč) pořídit verzi placenou, která se liší především tím, že neobsahuje žádné reklamy. Do boje o osud galaxie se můžete přidat na platformách Android, iOS a Windows Phone.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

wpstore

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.