willy weed

Česká hra Willy Weed dnes vychází na Android a Windows Phone

Willy Weed je sympaticky vyhlížející logická hra z dílen Mad dream factory, kteří na globálním herním trhu reprezentují Českou republiku. Základní principy vychází z klasické Rubikovy kostky a hra se vyznačuje sympaticky rostoucí obtížností.

Celý svět byl zaplaven plevelem a vy jakožto zahradník amatér jste jedinou nadějí na záchranu krásných zahrad plných krásných květinek. Příběh Willy Weed dává tušit, že v této hře jde především o samotnou hratelnost, koneckonců podobně jako ve spoustě jiných mobilních her. Co se týče samotného boje s plevelem, tak příjemnou změnou je to, že v boji se nebude bojovat zbraněmi, ale vašimi mozkovými závity. Dokážete si s plevelem poradit, nebo boj vzdáte?

Screenshot_2014-07-08-09-32-56 Screenshot_2014-07-08-09-38-06 Screenshot_2014-07-08-09-36-09

Willy Weed získala ocenění vítěze od Microsoftu na Hackathonu v Praze, konkrétně v kategorii inovace a design. Už jen kvůli tomuto ocenění byste hře měli dát šanci a podpořit naše šikovné vývojáře. V základní podobě mátě 2 balíky úrovní zdarma (celkem 48 úrovní), přičemž za každý další balík úrovní (všechny po 24 úrovních) zaplatíte cca 20 Kč, případně můžete koupit dva balíky najednou ve zvýhodněné ceně cca 30 Kč. Autoři hry navíc pro tuzemské hráče mají nachystanou zvýhodněnou akci na balíček veškerého bonusového obsahu.

Hra právě s ohledem na úspěch autorů na soutěži získala podporu tuzemské pobočky Microsoftu, takže vychází na Windows Phone a na Androidu. Tvůrci z Mad dream factory nám dále sdělili, že verzi pro iOS vydají v případě, že o hru bude zájem na prvních dvou platformách. Pokud by však Willy Weed větší množství hráčů nezaujalo, tak se autoři raději začnou věnovat dalšímu projektu. Vydání hry na iOS tudíž hodně záleží na samotné komunitě – nejde však jen o čistá prodejní čísla, ale spíše o odezvu a názory hráčů jako takové.

My už hrajeme a trápíme šedou kůru mozkovou co to jde, počítejte, že v dohledné době přineseme recenzi!


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

wpstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.