chrome

Chrome pro Android začíná odpovídat na otázky

Zahraniční média objevila zajímavou novinku v mobilním Chrome pro Android. Jedná se o zajímavou funkci, která vám bude zodpovídat otázky aniž byste museli výraz skutečně vyhledat – odpověď se totiž objeví přímo v našeptávání.

Na OMGChrome přišli na novinku v experimentálních funkcích mobilního prohlížeče Chrome pro Android, postup pro aktivaci je následující:

  • Jděte na adresu chrome://flags
  • Najděte možnost „Povolit službu návrhů”
  • Přepněte ji do povoleného stavu
  • Restartujte Chrome (prohlížeč si o to sám řekne)


Nám se tuto funkci bohužel nepodařilo použít, přestože jsme ji v samotném nastavení našli a bez problémů povolili. Může to souviset s lokálními podmínkami a tím, že Google tyto otázky zatím testuje jen v anglické verzi svého ekosystému. V každém případě jde o vcelku zajímavou novinku, která sice nemá mnoho užitku pro uživatele Google Now, ale pokud používáte jen Chrome a jeho hledání, tak se do budoucna může jednat o zajímavý přídavek do funkčnosti, jež vám ušetří jedno načítání stránky.

2014-09-16-20-22-03

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.