dvffvfvfvfg

Co už všechno víme o telefonu Kindle

Internet se začíná plnit zvěstmi o chystaném telefonu od Amazonu. Tento „Kindle Phone“ má být jakýmsi mezičlánkem mezi čtečkami elektronických knih a mobilními telefony. Pojďme se podívat, co vše o něm zatím víme.

Wall Street Journal, získal informace od nejmenovaných výrobců podílejících se na dodávce dílů pro tento telefon. Podle nich by měl disponovat displejem o velikosti 4-5 palců, takže bude moci konkurovat vrcholným modelům od Samsungu. Navíc se takový displej skvěle hodí na čtení eBooků, což bude zřejmě i v tomto případě pro Amazon priorita.

Lze téměř s jistotou říct, že operačním systémem v telefonu Kindle bude Android. Ten by měl mít upravené uživatelské prostředí, podobné jako na tabletu Kindle Fire. Opět tedy bude kladen důraz na čtení, i když si nejsem úplně jistý, jestli v takové míře, jako na předchozích zařízeních. Telefon je zkrátka telefon a první věc, co chci vidět po jeho spuštění rozhodně není seznam stažených knížek.

Zatím se téměř neví, jak bude telefon Kindle vypadat, natož jakým hardwarem bude vybaven. Amazon se snaží informace co nejlépe střežit a tak musíme vycházet co toho, co nám předložily ostatní zdroje. Jednu věc ale Amazon prozradil – Telefon bude oficiálně představen koncem tohoto roku. Pokud se ale něco nedej bože zvrtne, jeho uvedení se posune až na začátek roku 2013.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Snaživý pisálek, Milovník Trance, GEEK, Příležitostný meteorolog a Pseudo-Umělec, beznadějně zamilovaný do holandské zpěvačky. • Studious writer, Trance lover, GEEK, Casual meteorologist and Pseudo-Artist, hopelessly in love with a Dutch singer.
Bez komentáře