#989737499 Music Player

Connectica: konečně pořádný virtuální operátor

V poslední době se s pojmem „virtuální operátor“ či zkráceně „virtuál“ setkáváme stále častěji. Nabídky těchto společností jsou občas poměrně lákavé a s přibývající konkurencí roste i tlak na operátory. V blízké minulosti do rozbouřených vod našeho mobilního trhu vplula i jachta s názvem Connectica, která má rozhodně co nabídnout.

Nový virtuální operátor Connectica běží v síti T-Mobile, což slibuje výbornou dostupnost signálu a nejlepší pokrytí 3G na trhu. Za celým projektem stojí jediný člověk jménem Radek Vymazal, který se na internetu proslavil projekty Connectica Technologies či DNA portréty. Hlavní výhodou této „one man show“ je individuální přístup a minimální náklady. Více o Radku Vymazalovi si můžete přečíst na jeho blogu, pojďme ale na nabídku tarifů.

trfg2

Connectica si pro nás připravila dokonce 6 tarifů, což je skutečně pestrá nabídka. Myslím, že každého rozhodně potěší fakt, že se všechny nevyčerpané jednotky převádí do dalšího měsíce. Samotné ceny tarifů, které vidíte na obrázku, jsou konečné a nemusíte se obávat nějakých skrytých fint sloužících k nachytání zákazníka. Celý tento proces je navíc korunován délkou smluv – ta není pevně určena, nebudete tedy mít pocit svázanosti.

K tarifům je možno dokoupit 3GB internet, což je rarita na trhu.

A jak si vede Connectica ve srovnání s konkurencí?

Když se podíváme na nabídku virtuálního operátora StarTEL, vidíme, že s tarifem „Volám málo“ za 99 Kč/měsíc dostanete 50 volných minut a žádné volné SMS. Connectica vám však nabídne stejný počet volných minut, ale přiloží ještě 30 SMS zdarma do všech sítí!

Connectica vede i ve srovnání s virtuálem Fayn. U něj si za 99 Kč/měsíc můžete pořídit tarif s 50 volnými minutami a 25 volnými SMS. Za stejnou cenu u Connecticy dostanete stejný počet minut a o 5 SMS zdarma více, což se vždy hodí.

Jednoduše řečeno, Connectica se řadí mezi virtuální operátory s velice lákavou nabídkou a jako bonus přidává ochotu a individuální přístup, který nejsou velké společnosti schopny poskytnout.INZERTNÍ SDĚLENÍ