stažený soubor

Cut The Rope 2 dorazí na iOS ještě před Štědrým dnem

Již dříve jsme vás informovali o chystaném Cut The Rope 2 a při tom jste se mimo jiné dozvěděli, že hra se „snad“ objeví ještě tento rok – a nyní už je to potvrzené, takže honem dodělejte poslední úrovně prvního dílu, protože dvojka je za dveřmi!

Druhý díl velice oblíbeného a úspěšného Cut The Rope od Zeptolabs se objeví na iOS 19. prosince. Když píšeme na iOS, tak tím samozřejmě máme na mysli jak podobu pro iPhony a iPody Touch, tak podobu pro iPady. Ukázaný artwork ze hry ukazuje, že se opět dočkáme klasického hlavního hrdiny z první hry – Om Nom, který má očividně sladkosti tak rád, že ani v tolika úrovních v prvním Cut The Rope jsme ho nedokázali nasytit a budeme tak v našem snažení pokračovat i v díle druhém.

Majitelům zařízení s iOS tedy určitě nehrozí, že by přes pověstně dlouhé zimní večery neměli co dělat. Jak je to s ostatními platformami zatím nijak konkrétněji netušíme a proto se raději zdržíme spekulací.

Zdroj: JINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.