srr_logo_splash (1)

Cyberpunk RPG Shadowrun Returns přišlo na Android!

Svět RPG hry Shadowrun byl stvořen před 25 lety jako stolní hra, která si našla své fanoušky. Když chtěl Jordan Weisman, jeden z původních tvůrců Shadowrunu, převést tento počin do skutečné video hry, byl k němu svět více než přívětivý. Jeho kampani na „startovači“ Kickstarter se podařilo vybrat 1.8 milionu dolarů! Na výsledek, který díky těmto penězům mohl vzniknout, se nyní můžete podívat i vy!

Shadowrun Returns je tradiční tahové RPG s optimalizací pro dotykové ovládání. Vedete svou partu po celém světě Shadowrunu a díky technologiím a magii plníte svůj úkol.
Shadowrun nabízí plný RPG zážitek se stovkami věcí, charakterů a vylepšení vlastností.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Hra je optimalizována pro tablety, ale vypadá to, že je možné ji nainstalovat i na mobilní telefony, ačkoliv o praktičnosti ovládání na malém displeji by se dalo polemizovat.
Od ukončení Kickstarter kampaně se titul vyvíjel něco přes rok a vypadá skutečně dobře. Nabídne 12 hodin hlavní kampaně a můžeme očekávat další rozšíření.

Shadowrun Returns si můžete koupit za poměrně vysokou částku $10. Za tuto cenu však nabídne skutečně hodně a jste-li fanda isometrických RPG, stojí za to vyzkoušet.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: APINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.