dead-trigger-android-game-new-3

Dead Trigger 2 přijde 23. října

Hráči se momentálně točí okolo GTA V, ale při cestách vlakem či dlouhých chvílích v čekárně by spíše potřebovali něco mobilnějšího. A pokud nepohrdnou pořádnou zombie krvárnou – a to mi věřte, že ne – mohou se již za měsíc a kousek těšit na druhý díl parádní akce Dead Trigger!

Ano, čtete správně – vývojáři Madfinger Games se nás rozhodli po několika trailerech a informacích o hře potěšit a uveřejnili datum vydání hry, které je stanoveno na 23. října.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Spoustu novinek o hře jsem psal již v minulém článku, pojďme si k tomu říci pár nových informací. Hra bude speciálně optimalizována pro zařízení s Tegrou 4, mezi která patří třeba proklamovaná herní konzole Nvidia Shield či blížící se tablety od stejné společnosti.

Zábavu si ale užijí i majitelé všech ostatních, samozřejmě dostatečně výkonných, zařízení. Ve hře v každém případě zůstanou hordy krvelačných zombie žadonící o kulku do hlavy, ale celý herní svět se bude dynamicky rozvíjet v reálném čase.

dead-trigger-android-game-new-1dead-trigger-android-game-new-2dead-trigger-android-game-new-4

Dead Trigger 2 bude F2P titul, který bude dostupný pro velké množství platform – AppStore, Google Play, Steam, Facebook a Mac.

Tak co, už se těšíte na vydání hry?

Zdroj: APINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.