deadtrigger2

Dead Trigger 2 se připomíná s novým updatem

Dead Trigger 2 od tuzemských Madfinger Games obdržel větší aktualizační balíček, který do hry přináší nový způsob vydělávání herní měny a hlavně potom nový způsob, jak se utkávat se zombie. Anglicky se jmenuje Arena of Death, ve které musíte přežít co nejdéle. Kromě toho ve hře přibyly nové lokace.

V Madfinger Games ale nechtěli uvést jen tak úplně novou survival mini-hru a proto vás tímto novým obsahem bude provádět Titan Newton Tourmaline (aka T.N.T.), což je výstřední komentátor této nové mini-hry, který bude celému mydlení zombie v aréně dávat lehce netradiční nádech a co do charakteru hlášek si pravděpodobně nic nezadá s klasickým komentátorem z Unreal Tournamentu.

V samotné Aréně Smrti se na vás pochopitelně budou valit hordy zombie, které se s postupem času budu stávat agresivnějšími a náročnějšími na zneškodnění. S ohledem na vcelku pestré portfolio nemrtvých postaviček se dá od nového update v Dead Trigger 2 čekat nemalá taktická odlišnost napříč různými částmi arény. Během toho všeho masakrování a bojového chaosu si navíc můžete zlepšit situaci s pomocí speciálních krabic.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Tyto krabice se dělí do čtyřech kategorií, z nichž každá dává odlišné zvýhodnění, na výběr máte ze zlepšení vaší síly, dočasné nesmrtelnosti, bonusu ke skóre a vylepšená rychlost a efektivita zbraní na blízko. Pro zpestření můžete po aréně pokládat i různé pasti, do kterých se jistě nejeden nemrtvý nachytá.

Kromě arény ale do hry přibyl i další zajímavý obsah – hráči mohou prozkoumat dvě úplně nové lokace, s nimiž do hry přišel i prvek hraní v noční době, který Dead Trigger 2 přidá i nějakou skutečnou strašidelnost, jež ve hře dosud víceméně chyběla. Hra je stále dostupná na iOS a Androidu zdarma, ale musíte počítat s mikroplatebním modelem.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.