defendYourLife_splash_screen

Defend Your Life – nová hra od Alda Games

O československém studiu Alda Games jste již nepochybně slyšeli. Pokud stále tápete, pokusím se vám pomoci názvy dvou titulů, které má tato skupinka herních vývojářů „na svědomí“: Sýrový svět a Eggies. Teď už každý správný fanda ví, oč tu běží, takže přišel ideální čas představit vám jejich nový titul – Defend Your Life!

Defend Your Life je „tower defense“ strategie inspirovaná populárním francouzským seriálem Byl jednou jeden život. Dějiště této hry je situováno do útrob lidského těla a této tématice je uzpůsobena i grafická a obsahová stránka hry. Hráč si zvolí jednu ze tří obtížností a následně se bude proplétat 17 ručně malovanými úrovněmi (situovanými například do mozku či srdce), kde bude odrážet útok až 20 rozličných druhů nepřátel. Na odrážení útoku má k dispozici 4 typy budov, které je možné rozšiřovat a zvyšovat tak jejich účinnost v boji, ve kterém mu pomohou i různé vychytávky v podobě elektrošoků či adrenalinu.

Hra je dostupná zdarma a obsahuje mikrotransakce, které vám umožní získat výhody ve vašem boji a zároveň podpořit vývojáře, kteří si každou korunu zaslouží, neboť nad Defend Your Life strávili bezmála jeden a půl roku vývoje.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

wpstore

Zdroj: TZINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.