unnamed

Dopadněte Bloody Mary

Pokud vám ve světě mobilních her schází trocha tajemna, zkuste si zahrát právě Bloody Mary – Ghost od vývojářů MMz Tech. Tento titul by se asi dal přirovnat k Atlantisu s kapkou Sillent Hill – prostě logická hra, ve které se pohybujete stylem „klikni a jdi“ a ještě k tomu se značnou dávkou tajemna.

Hru začnete ve starém, klasicky hororovém, domě a vaším úkolem je místnost po místnosti tento dům prozkoumat, až dokud nevyřešíte vše potřebné a nepolapíte ducha Bloody Mary. Cestou na vás bude čekat spousta interaktivních předmětů, hádanek a hlavolamů, které musíte rozluštit, abyste dostali potřebné indicie, atd. Zajímavostí ale je, že některé předměty můžete sebrat, nebo si je prohlédnout jen v určitou denní dobu – znamená to tedy, že pokud ve hře narazíte na červený vykřičník u nějaké věci, nebo hádanky, budete si muset na pokrok ve hře počkat třeba až do večera. Ovládání hry je velmi jednoduché, k dispozici máte baterku, měřič na přítomnost duchů, inventář a tlačítko zpět. Veškerý ostatní pohyb provádíte klikáním na věci, nebo místnosti, které si chcete prohlédnout.

  

Jedná se teprve o první kapitolu této hry, vývojáři ale slibují rozsáhlá pokračování ve free updatech, které by měly vycházet každý měsíc. Pokud tedy máte rádi tajemno a hádanky, tento titul vás určitě potěší. Trochu zarážející je cena, která činí 80Kč a za týden dokonce necelou stokorunu (prozatím je hra s 20% slevou).


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: ag.comINZERTNÍ SDĚLENÍ