ac_unity_app

Doprovodná aplikace k Assassin’s Creed Unity vyrazila na obchody

Assassin’s Creed Unity je první hra ze slavné akční série, která je zaměřena čistě na herní konzole nové generace. A jelikož žijeme v moderní době chytrých telefonů a tabletů, tak samozřejmě nesmí chybět doprovodná aplikace určená pro Android, iOS a Windows Phone.

I doprovodné aplikace ke hrám v dnešní době dokáží zabírat vcelku solidní prostor v paměti, čehož je aplikace k Assassin’s Creed Unity důkazem – na Androidu aplikace zabere cca 394 MB a na iOS dokonce skoro půl GB. Stojí za takový prostor?

Aplikace se prvořadě chlubí interaktivní mapou herního světa, tedy Paříže v období revoluce. V aplikaci si můžete procházet aktivity a strategicky významné informace, které vám mohou přinést zajímavou přidanou hodnotu k samotnému hraní Unity. Mimo to můžete mapu využívat interaktivně i během samotného hraní, a to pro zjištění vlastní pozice, vašich přátel v kooperačním módu, či pozice nepřátel. To vše samozřejmě v reálném čase.

acapp1 acapp2 acapp3

Dále navíc v průběhu hrou odemykáte puzzle hříčky, které když v doprovodné aplikace splníte, tak si můžete odemykat nové mise u Nomad Brotherhood, které jsou exkluzivní čistě pro uživatele mobilní aplikace. Pouze v aplikaci také můžete Nomad Brotherhood vysílat na mise a spravovat svoje assassíny, přičemž za tuto aktivitu si také můžete odemknout bonusový herní obsah.

Doprovodná aplikace k novému Assassin’s Creed toho umí opravdu hodně a byť by se to někomu možná mohlo jevit coby nucení hráče do používání mobilní aplikace (aby si odemkl bonusové mise), tak zároveň jde o jeden z mála prvních případů, kdy se hráčům opravdu vyplatí mobilní rozšíření hry využívat. Jedná se možná trochu o dvojsečný meč, ale obliba tohoto přístupu se prokáže jedině časem.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

wpstore

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.