dropbox

Dropbox uvedl oficiální aplikaci pro Windows Phone

Microsoft se minulý rok pochlubil dohodou s Dropboxem, který bude integrovat do svých kancelářských balíků coby alternativu k jejich diskovému úložišti, OneDrive. Tato uzavřená spolupráce se potom odrazila pravděpodobně i v tom ohledu, že Dropbox konečně uvedl oficiálního klienta pro mobilní variaci Windows.

Zatím co Dropbox dosud figuroval pouze na „velkých” Windows a také v podobně Windows 8.1 aplikace, tak nyní už jde o univerzální aplikaci, která pracuje jak na PC, tak na mobilních telefonech. Jen pro připomenutí, Dropbox je velmi populární cloudové úložiště, které v základní podobě přináší 2 GB volného prostoru, který si můžete snadno synchronizovat mezi zařízeními, a to zcela bez omezení na typ souboru.

Funkční výbava mobilní aplikace pro Windows Phone je naprosto standardní a nijak nevybočuje stranou od toho, co umí ekvivalentní aplikace Dropboxu na iOS, či na Androidu. Můžete provádět základní úpravu dat, přesouvat je a kopírovat mezi složkami, uploadovat svoje fotografie, vyhledávat, a případně si označovat oblíbené dokumenty pro snadný přístup ze speciálně vyhrazené záložky. Čistě pro pořádek uvádíme i odkazy na Dropbox pro ostatní platformy.

wpstore

appstore

logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: WINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.