appearance_teaser

Eggies – nová hříčka od Alda Games

Studio Alda Games, sídlící v Brně, již z některých (nejen) našich článků znáte. A pokud vám paměť slouží více než dobře, jistě si vybavíte titul, na kterém s maximálním nasazením dělají – Defend Your Life. Tato hra spadající do žánru tower defense titulů bude skutečně propracovaná a proto vývoj ještě nějakou chvíli potrvá. Abyste však na tuzemské studio nezapomněli, připravili si pro vás zajímavou hru jménem Eggies!

Celá hra se bude točit okolo vajíčka, které si vyberete v úvodu hry. Následně se o něj budete starat – krmit ho, navštěvovat lékaře či měnit vzhled, aby taky vypadalo k světu, ne? S vajíčkem si můžete zahrát 7 miniher (a v budoucnu bude číslo stoupat) a užít si tak společné chvilky, než se z něj vyklube příšerka. Tu si poté odložíte do své kolekce a vrhnete se na další vajíčko. Příšerek je v současnosti 11, toto číslo však není konečné.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Hra je zdarma a dorazila jak na Android, tak na iOS Windows Phone 8! A tak to má být. 😉

A na závěr si položíme otázku- bylo dřív vejce nebo slepice?


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

wpstore

Zdroj: TZINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.