EvolveSMS-Feature-graphic

EvolveSMS – nástupce Sliding Messaging

Alternativní aplikace snad ke všemu jsou jedním z poznávacích znaků Androidu. Máme alternativní fotoaparáty, launchery, telefonní aplikace a třeba i SMS aplikace. Poslední skupinu aplikací nově rozšířilo EvolveSMS, které se snaží vyčarovat z Androidích designových pravidel co nejvíce.

Klinker Apps, stojící také za starší a velmi známou aplikaci Sliding Messaging, se rozhodli, že zkusí získat další uživatele s úplně novou aplikací – a tak vzniklo EvolveSMS, které do jisté míry vychází ze své předchůdkyně. Rozdíly jsou ovšem patrné na první pohled – nový design a úpravy v oblasti ovládání. EvolveSMS se snaží více ladit s grafikou Androidu 4.4 KitKat a velmi hezky vypadá třeba rozmazaná fotka na pozadí záhlaví SMS vlákna (viz. screenshoty).

2014-01-14 19.372014-01-14 19.39.212014-01-14 19.38.01

Právě design je to, čím EvolveSMS především zaujme. Po funkční stránce toho v základu moc navíc oproti běžné SMS aplikaci v Androidu nenabídne a pokud chcete používat verzi zdarma, tak se dočkáte spíše jen hezčího provedení SMS zpráv. Nicméně i tak nabídne pár věcí navíc – za praktickou funkci osobně považuji možnost odeslat SMS zprávu odkudkoliv z telefonu. Stačí v notifikační liště kliknout na stálé tlačítko a i přes jinou aplikaci se vykreslí editor zprávy.

Za příplatek 20 Kč dostanete možnost instalování grafických témat, povolení nočního režimu a nástroje pro práci s avatary kontaktů. Ještě dražší balíček pak stojí 30 Kč, což stále není mnoho za nativní podporu zálohování zpráv na Dropbox, rozšíření funkcí MMS zpráv, či zprovoznění časově plánovaného odesílání SMS zpráv.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.