facebook_messenger

Facebook Messenger již i na iPadu

Facebook většina lidí využívá jako komplexní sociální síť, ale najdou se i takoví, kterým v mobilním zařízení stačí aplikace pro chat. Ať už ale vaše motivy k používání Facebook Messengeru jsou jakékoliv, tak nyní si jej konečně můžete plnohodnotně užít i na iPadu.

Populární Facebook Messenger se v minulém roce dočkal velkého přepracování designu, ale na velké obrazovky tabletů se při něm jaksi zapomnělo. To teď Facebook alespoň na iOS napravil a vydal upravenou verzi chatovacího klienta i pro iPady. Funkčně je tedy aplikace naprosto identická s tou mobilní, ale nově na velké obrazovce chytře využívá bonusového prostoru a odděluje probíhající konverzaci od záložky, ve které se spravují konverzace, kontakty, skupinové konverzace a nastavení.

fbi1 fbi3 fbi2

Facebook Messenger je funkčně poměrně nabitou aplikací a mimo jiné nabízí i možnost hovorů, videa, nebo posílání specifických „samolepek.” Na Androidu Messenger navíc umí i překrývat běžící okna aplikací, takže při diskuzi s přáteli můžete zároveň třeba číst e-mail. Jak je to ale s vydáním tabletové verze pro Android, je ve hvězdách, neboť Facebook situaci u zeleného robota nijak nekomentoval.

appstore

Zdroj: VINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.