facebook_messenger

Facebook Messenger překonal metu půl miliardy stažení na Google Play

Sociální sítě jsou fenoménem dnešní doby a nepředpokládám, že se jejich popularita v blízkém budoucnu nějak zásadně sníží. A bez větších problémů můžeme dát nálepku „nejznámější sociální síť“ oblíbenému  Facebooku. Ten ovšem nedávno část svých uživatelů poněkud naštval tím, že je donutil nainstalovat si speciální aplikaci, aby mohli posílat zprávy svým přátelům. A tato aplikace, nesoucí jméno Facebook Messenger, se dočkala hodnocení, která nejsou zrovna oku lahodící. Ale stažení, to už je jiná písnička!

Jak jsem zmiňoval již v perexu, odstranění možnosti psát zprávy skrze původní aplikaci a s tím spojená (ve své podstatě) nutná instalace speciální aplikace Messenger má za následek jak nízké hodnocení tohoto kousku (zloba uživatelů se někde musela projevit), tak i vysokou stahovanost – čísla překročila v Google Play 500 milionů. Facebook Messenger se tak stal terpve třetí aplikací (vyjma těch od Google), která překročila tuto bájnou metu. Ptáte se, jak se jmenují zbylí dva zástupci této „kategorie vyvolených“? Poradím vám – oba jsou od Facebooku. Prvním zástupcem je originální aplikace, druhým WhatsApp (které společnost koupila letos v únoru).

6d202e7d-9daf-4232-a577-87eabcd652d1

Pokud náhodou Facebook Messenger nemáte a chcete ho, stahujte z odkazů níže.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

wpstore

appstore

Zdroj: APINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.