facebook

Facebook: ukládání příspěvků na pozdější čtení

Facebook se snaží přijít s novými funkcemi, které by oficiálnímu klientu k největší sociální síti na světě dodaly trošku svěžesti. Ukládání příspěvků na pozdější přečtení je jednou z těchto funkcí.

Takovéto možnost ukládání příspěvků nám už napříč více službami přinesly aplikace, jako třeba Pocket, nicméně Facebook pro účely své sociální sítě zavádí vlastní řešení, které by mělo nepochybně být o něco rychlejší, než řešení třetí strany. To jistě ocení především náruživí uživatelé, kteří nepotřebují ukládat si příspěvky na pozdější zpracování z více zdrojů – v jinak samozřejmě lépe poslouží právě externí aplikace.

Ukládání bude fungovat v rámci oficiálních aplikací přímo od Facebooku, takže na iOS a Androidu (na Windows Phone aplikaci vyvíjí Microsoft), a také na webu. Díky tomu budete mít tyto „záložky” synchronizovaně zálohované a dostupné odkudkoliv. Při uložení objektu ze zdi bude do této knihovny se záložkami zařazen dle automaticky přidělené kategorie, odkud jej posléze budete moci sdílet, archivovat a samozřejmě i otevřít. Facebook vás také bude čas od času informovat, že ve vašich záložkách stále máte nezpracovaný obsah.

Nová funkce by se měla dostat do oběhu už během následujících několika dní.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.