fancy

Návod: Fancy Widget v1.2.4 – Hodiny jak u HTC Sense zdarma

Pokud jste i vy jedním z těch, kterým se stylové a nezaměnitelné hodiny od HTC vryly do srdce, určitě jste si je chtěli vystavit na jedné z ploch. Ne každý je však (v tomto případě) šťastným vlastníkem stroje od HTC, a tak se musí ohlížet jinde. Dokonce i uživatelé HTC se v některých případech musí uchýlit k hledáním náhrady. Pokud totiž přestanete používat HTC Sense a nahradíte ho například LauncherPRO, možnost vložení hodin přímo od taiwanského výrobce vám mizí.

I já jsem se s touto situací setkal. Jsem šťastným uživatelem HTC Desire a velice rychle jsem si na nativní hodiny zvykl. Když jsem se po čase uchýlil k lepšímu a rychlejšímu řešení domovských obrazovek v podobě právě LauncherPRO, ani mě nenapadlo, jaký problém bude hodiny znovu získat. Samozřejmě jsem se mohl kdykoliv vrátit k používání HTC Sense, to jsem ale nechtěl.

Hledal jsem tedy rady na různých zahraničních fórech a na většině míst odkazovali na aplikaci Fancy Widget. Ihned jsem se tedy jal stáhnout prográmek z Android Marketu. Bez problému jsem ho našel, nainstaloval a co to? Nějaké hodiny se sice nainstalovaly, ale k těm původním z HTC Sense měly daleko. Zabrousil jsem tedy do stahovatelných skinů, kterých je pro tuto aplikaci celá řada. Našel jsem však pouze několik méně podařených imitací, které však byly od originálu na míle vzdálené. Bylo to překvapení zvlášť poté, co jsem viděl mnoho screenshotů a příspěvků o jejich skvělém provedení.

Pokusil jsem se tedy zapátrat hlouběji a po pár minutách jsem zjistil, že původní verzi 1.2.4 Google z marketu stáhnul na žádost HTC. Najdete tam tedy pouze verzi 2.1.2.1, která už v sobě právě hodiny od HTC neobsahuje (stejný problém měly všechny verze vyšší než právě 1.2.4). Našel jsem tedy několik linků na starou verzi. Naštěstí se našlo mnoho dobráků, kteří jí vystavili na free serverech, se stažením a instalací tak nebyl problém. Když jsem Fancy Widget v1.2.4 spustil, polil mě pocit štěstí. Mé hodiny byly zpět tak, jak se patří.

Pokud tedy hledáte 100% náhradu za hodiny z HTC Sense, hledejte aplikaci Fancy Widget v1.2.4! Vyšší verze (včetně té na Android Marketu) už jsou něco naprosto jiného. Pro případné zájemce přidávám dva odzkoušené mirrory:

http://www.megaupload.com/?d=OQS1ELEU

http://depositfiles.com/en/files/r18m0snnd

Edit: Děkujeme za komentáře. Pokud si zakoupíte placenou aplikaci Fancy widget Pro za 1,99USD budete mít tyto hodiny dostupné (použijte QR kód níže).INZERTNÍ SDĚLENÍ


Student, redaktor a IT fanoušek
  • Honza

    Díky moc, přesně tohle jsem taky hledal :-)

  • lukas_p.

    … nefunkcni na Samsung G note, prosim o radu, dekuji

    -lp-