Final Fantasy pro Android a iOS: Dočkáme se v létě

Final Fantasy Dimensions

Final Fantasy asi není třeba podrobněji představovat. Tato japonská RPG legenda si našla své fanoušky snad na všech platformách a nyní míří na další. Fanoušci Final Fantasy se tak mohou těšit na léto, kdy je ohlášeno vydaní Final Fantasy pro operační systémy Android a iOS.

Final Fantasy s podtitulem Dimensions se tak stane první z řady Final Fantasy her, které si budeme moci zahrát na našem smartphonu. Podle vývojářů bychom se měli těšit na to nejlepší z Final Fantasy, co může být smartphonům nabídnuto. Hra by měla nabídnout hezkou 2D grafiku, propracované možnosti vývoje vašeho hrdiny a samozřejmě tradiční souboj mezi světlem a temnotou, utvářející samotný děj hry.

Vše ovšem nemusí být tak růžové, jak se zdá. Také jste si všimli? 2D grafika pro smartphony, když jsou dnešní zařízení schopna bez problémů zvládat 3D hry? Přesto, že firma Square Enix, která hru vyvíjí, nevydala k připravované hře žádné další informace, se všude na internetu spekuluje, že Final Fantasy Dimensions nemá být nic jiného než obyčejný port starší hry.

Konkrétně by se mělo jednat o hru Final Fantasy Legends, která byla minulý rok taktéž oznámena pro iOS a Android, vydána však nakonec nebyla. Vše dovršuje zřejmě čistě náhodná podoba logotypů her, které jsou až na nápis naprosto stejné.

Final Fantasy Legends

Zdroj: js, ed, tcINZERTNÍ SDĚLENÍ