Final-Fantasy-IV

Final Fantasy V konečně i na Android + oznámení FFIV: The After Years

Square Enix konečně uvedl remake Final Fantasy V i na Android a zároveň s tím nám poodhalil, čeho se dočkáme ještě do konce tohoto roku!

Přestože lidí, kteří skutečně Final Fantasy hráli u nás tolik není, tak každý ví, oč se jedná a není třeba tuto ikonu japonských RPG více představovat. A mimo práci na nových dílech z této série pro velké herní konzole a specializované handheldy, se Square Enix také činí v oblasti přepracovávání starších dílů na mobilní zařízení s iOS a Androidem, kde se však hry objevují s určitým zpožděním za jablečnou platformou.

0a9c13d8d28d5c29a396c699e78ba0ed6eb5e48bd847a1ac5a7f731c2604a6b0306a5567566c80d17bef39bba190a18f

A ne jinak tomu bylo u Final Fantasy V, které již nějakou dobu bylo dostupné na obchodě iTunes, ale na Google Play se dostává až nyní. Hra je dostupná v angličtině a nabízí identický herní zážitek, jako původní hra, ovšem připravte se, že za tak rozsáhlou a významnou značku si zaplatíte trošku více, než je na mobilních zařízeních obvykle – hra stojí €14.99, tedy 320 Kč. Zda se vám tato investice oplatí, či ne, je pouze na vás a vašich herních preferencích.

A nyní pojďme na druhou část této zprávy – Final Fantasy IV: The After Years vyšla v roce 2008 na Wii a PSP, na kterých si hráči mohli projít úplně samostatný díl – hra se totiž dějově odehrává dlouho po událostech původního čtvrtého dílu. Pro nás je však podstatné, že tato hra taky v budoucnu vyjde na iOS a Android a když říkáme v budoucnu, tak míříme do vcelku dohledné doby – autoři slibují vydání na obě platformy ještě v průběhu letošní zimy.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: SINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.