ios8-3

Finální verze iOS8 je tu!

Ti nejaktivnější a nejvěrnější fandové značky s nakousnutým jablkem v logu si již iOS8 nějakou tu chvíli nejspíš užívají, ostatní uživatelé však stále museli na nejnovější aktualizaci mobilního operačního systému od společnosti Apple čekat. A to do 19. hodiny dnešního dnekdy byla oficiálně uvolněna finální verze systému.

Aktualizace dorazila na zařízení iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPad 2, iPad 3. generace, iPad 4. generace, iPad Air, iPad mini, iPad mini Retina a iPod Touch 5. generace. Jedná se o OTA aktualizaci, takže ji můžete stáhnout normálně skrze Nastavení v telefonu či tabletu. Nepříjemným překvapením může být fakt, že aktualizace samotná má 1 GB, požaduje však pro stažení 5-6 GB volného místa, což může majitelům zařízení s menší pamětí (i tou větší) způsobit pořádné vrásky na čele.

O novinkách si můžete přečíst v našem předešlém článku a nám tak nezbývá nic jiného, než vám popřát hodně zdaru s aktualizací a novým systémem. Nebo si snad už iOS8 užíváte?INZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.