logo jelly belly

Firma Jelly Belly nabízí limitovanou edici Android bonbónů

Snad každý, kdo rád mlsá už někdy slyšel o americké cukrářské firmě Jelly Belly vyrábějící želé fazole všech možných příchutí. A každý, kdo čte náš web, či se alespoň trochu orientuje ve světě smartphonů slyšel o nové verzi OS Android 4.1 s označením Jelly Bean, která byla oficiálně oznámena teprve před pár dny na konferenci Google I/O.

A protože je firma Jelly Belly snad jediným distributorem těchto výborných cukrovinek, jako reklamní trik začala právě na konferenci Google I/O nabízet speciální limitovanou edici želé fazolí. Ty jsou umístěny v plastové krabičce ve tvaru Andoida. V krabičce najdete 41 příchutí jelly beans, na počest označení verze 4.1. Zatím firma uvádí, že fazole byly k dostání pouze na konferenci, ovšem na své facebookové stránce, kde vše uvedla se již začaly hromadit komentáře fanoušků toužících po sériové výrobě, takže můžeme doufat, že Jelly Belly podlehne velkému tlaku a pustí bonbóny do prodeje.

I tak má bohužel náš národ smůlu, protože Jelly beans u nás nejsou k mání, sehnat se dají například ve Velké Británii, USA, nebo třeba v pro nás nejbližším Německu.

Zdroj: fINZERTNÍ SDĚLENÍ


Student gymnázia, IT nadšenec a také blázen do fotografie.