Fiksu-Debuts-FreeMyApps-Solution-to-Help-Paid-Apps-Grow-Revenue-via-new-Traffic-Enrichment-Layer

FreemyApps: Návod jak získat placené aplikace z iTunes App store zcela zdarma a legálně

free-my-apps

Jedná se o stahování aplikací do telefonu či tabletu, ty musíte alespoň na 30 sekund pustit a jak se řiká vyzkoušet. Získáte za to určitý kredit. Výše kreditu je dostatečně motivující. A co za to všechno dostanu ? Jsou to iTunes Gift Card s různými nabídkami jako $10, $15, $25 či dokonce $50 , takže si díky tomu vyberete, co opravdu chcete. Pokud byste rádi něco jiného, jsou zde i Amazon Gift Card nebo Xbox Live Gift Card a další dárky. Pokud budete chtít například $10 iTunes Gift card, potřebujete na ni získat 3000 kreditů. Pokud záložku občas otevřete, tak za měsíc si $10 Gift card určitě vyberete.

Funkční, pouze s US účtem na iTunes.

Co vlastně musím udělat ?
Otevřete www.freemyapps.com přes Safari ve vašem iOS zařízení a tapnutím na odkaz Get Started se dostanete na domovskou obrazovku, která bude výchozí a klíčová. Budete vyzváni pro uložení si ji jako záložku na plochu, tak si ji uložte. Nyní jí naleznete v podobě aplikace, která se bude pouštět přes Safari. Dále budete vyzváni k nainstalování certifikátu pro vaše zařízení, je to nutné, aby se dalo ověřit o jaké zařízení jde. A je hotovo, nyní už můžete stahovat aplikace a sbírat kredity.

IMG_0026

Gift card lze uplatnit pouze s US účtem. Já osobně doporučuji založit si vedlejší účet (US) a při výběru $ si ho jednoduše přepnout např. z CZ na US.INZERTNÍ SDĚLENÍ