roulette

Funkční systém jak oklamat ruletu

Veškeré typy hazardních her jsou dle všeobecného pohledu pouze o náhodě a slouží pouze k tomu, abyste v nich nechali peníze. Ať již se jedná o hru jako ruleta, automaty či jiný typ této, mnohdy finančně náročné, zábavy. Ovšem co byste řekli na to, že existují systémy jak tyto hry přelstít a naopak, místo ztráty být v plusu. Oklamání takové rulety je přitom docela jednoduché, chce to jen pevné nervy a trpělivost. My vám v následujícím textu popíšeme jeden funkční systém jak ruletu oklamat. 

K úspěchu při hře rulety stačí pouze využít jednoduché matematické rovnice, kterou si dokáže spočítat každý. Pokud vsadíte barvu, která skutečně padne, váš vklad se zdvojnásobí. Proto není nic jednoduššího, než vsázet neustále na jednu barvu. A když se jednou, dvakrát či třeba pětkrát v řadě neuspěje? Nevadí, jednou ta barva padnout prostě musí. Přikládáme tak jeden názorný příklad jak být v ruletě úspěšný.

Nejprve vsadíte například 1 euro na černou barvu, pokud neuspějete, vsadíte dvojnásobek (2 eura), poté opět zvýšíte dvojnásobně sázku a takhle budete pokračovat až do té doby, dokud nepadne vaše barva. Pokud například vsadíte 16 euro a v té chvíli padne černá barva na kterou jste celou dobu dávali vklad, vyhrajete 32 euro. Při celkovém vkladu (1 + 2 + 4 + 8 + 16 =) 31 euro je rozdíl právě 1 euro, které jste vsadili na začátku a které je tedy vaše čistá výhra.

Pokud tak vsadíte na začátku například 100 euro, vaše výhra poté bude činit právě tuto částku. Ovšem začátečníkům či těm, kteří nemají dostatek financí se doporučuje vsázet na začátku menší částky, neboť správná barva může padnout až po delší době hry.

Pokud si chcete ruletu zahrát online, ať již za skutečné či virtuální peníze, můžete navštívit třeba web www.xruleta.cz, kde najdete seznam internetových kasín, ve kterých lze ruleta hrát. Jsou tam také umístěny další užitečné informace, které by se vám mohli při hraní hodit.INZERTNÍ SDĚLENÍ